Jesteś tutaj

Pracownicy Kauflandu biegną po zdrowie dzieci

Kaufland jest jednym ze sponsorów charytatywnego Biegu Firmowego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie dwójki dzieci.

W sobotę pracownicy Kauflandu po raz kolejny wezmą udział w charytatywnym Biegu Firmowym. Firmę będzie reprezentować 59 biegaczy. Kaufland promuje ideę wolontariatu pracowniczego, który daje możliwość pomocy potrzebującym i wspólnego działania pracownikom firmy. Dodatkowo, chcąc jeszcze mocniej wspierać zdrowy i aktywny tryb życia, a także lokalne inicjatywy sportowe, Kaufland został w tym roku Brązowym sponsorem imprezy.

Po biegu pracownicy firmy będą mogli zregenerować się w strefie rekreacyjnej, w której będą na nich czekać m.in. masażyści i świeżo wyciskane soki. Dla dzieci pracowników Kaufland zaplanował liczne atrakcje i konkursy.

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta, w której uczestnikami są pracownicy firm. Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 2013 roku we Wrocławiu i w Warszawie. Jego organizatorem jest Fundacja Everest. W biegu startują 5-osobowe drużyny, każdy zawodnik ma do przebiegnięcia dystans 5 km. W tej edycji uczestnicy biegną dla dwójki 3-letnich podopiecznych Fundacji: Doriana i Krzysia. Cały dochód z biegu zostanie przeznaczony na kosztowną rehabilitację, opiekę specjalistów i sprzęt dla chłopców.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku grudnia klienci sklepów Kaufland będą mogli korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Darmowe WiFi dla klientów działa już w wybranych sklepach sieci, a na początku grudnia z dostępu do Internetu będą mogli korzystać klienci wszystkich 206 marketów Kaufland w Polsce.

Walka z plastikowymi opakowaniami jest coraz częściej poruszanym tematem w polityce oraz w społeczeństwie. Handel detaliczny odgrywa tutaj kluczową rolę. Kaufland będąc tego świadomym podejmuje działania mające na celu ograniczenie zużycia i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

X