Jesteś tutaj

Pożar sklepu Lewiatan

W nocy ze środy na czwartek doszło do pożaru sklepu sieci Lewiatan w Koczale. Dzięki szybkiej interwencji jednostek straży pożarnej udało się uratować część asortymentu. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Pożar sklepu spożywczego został zauważony przez wracających z innej akcji strażaków. Dzięki sprawnej interwencji ośmiu jednostek strażackich udało się uratować część asortymentu z liczącego 120 mkw. sklepu. Działania strażaków trwały ponad 3 godziny i zakończyły się o godzinie 3:50 w nocy.

Przyczyny pożaru oraz wysokość strat ustala policja oraz biegli.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 grudnia cztery legendarne ciężarówki Coca-Cola wyruszają w ogólnopolską trasę. Do 20 grudnia odwiedzą aż 55 miast w naszym kraju. Klienci Lewiatana mogą wziąć udział w niezapomnianych atrakcjach przygotowanych w ramach akcji w takich miastach, jak: Sopot, Gdańsk, Kielce i Kraków. 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została wyróżniona w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. Kapituła Programu, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk jednogłośną decyzją przyznała sieci lewiatan tytuł Laureata Programu Dobry Pracodawca 2015.

X