Jesteś tutaj

Polska Sieć Handlowa Lewiatan dwudziesta na „Liście 500” Rzeczpospolitej

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została sklasyfikowana na 20. miejscu „Listy 500” – rankingu największych firm w Polsce, cyklicznie przygotowywanym przez dziennik Rzeczpospolita.

Tak wysoka lokata była możliwa dzięki wzrostowi przychodów Sieci w 2018 r., które osiągnęły 12,5 mld zł. Ponadto sieć Lewiatan znalazła się na podium spośród firm ujętych w zestawieniu, które reprezentują handel detaliczny, zajmując 3. miejsce! Opublikowany ranking jest już XXI edycją „Listy 500” Rzeczpospolitej, będącej kompleksowym podsumowaniem sytuacji gospodarczej liderów polskiego biznesu w minionym roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę, 28 lipca br., odbyło się uroczyste otwarcie supermarketu Lewiatan we Włocławku, przy ulicy Pogodnej 10. Nowa placówka handlowa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan funkcjonować będzie w lokalizacji, którą poprzednio zajmował Carrefour.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan awansowała z 12. na 10. miejsce na liście „200 największych polskich firm” tygodnika Wprost. W 2018 r. szacunkowe obroty Sieci wyniosły 12,5 mld zł.

X