Jesteś tutaj

PAYBACK rozwija współpracę z Kauflandem i BP

6 czerwca 2018 r. ruszyła specjalna promocja dla użytkowników kart PAYBACK, w ramach której za zakupy na stacjach paliwowych BP oraz w marketach Kaufland będzie można otrzymać rabaty na paliwo oraz pakiety punktów promocyjnych PAYBACK. Akcja jest realizowana na 536 stacjach BP oraz w 206 sklepach Kaufland na terenie całego kraju.

W ramach promocji przygotowanej przez BP we współpracy z Kauflandem, po transakcji na stacji BP klienci będą otrzymywać kupony do wykorzystania podczas zakupów w sieci Kaufland. Z kolei klienci Kauflandu dostaną kupony do realizacji na BP. Aby skorzystać z promocji, należy przyjść z kuponem oraz kartą PAYBACK do jednego z tych dwóch partnerów programu. Upoważniają one do obniżki ceny za litr paliwa o 10 groszy przy tankowaniu do 60 litrów na BP (promocja nie dotyczy klientów detalicznych korzystających z płatności kartą paliwową). Z kolei Kaufland, przy zakupie za minimum 3 zł, pomnoży ilość punktów PAYBACK – pięciokrotnie dla tych klientów, którzy dokonali już zakupów w Kauflandzie z kartą PAYBACK i dziesięciokrotnie dla tych, dla których będzie to pierwsza transakcja w sklepach tej sieci.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już od czwartku, 26 kwietnia, klienci Kaufland będą mogli zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na zakupy lub na nagrody, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. To ważne wydarzenie nie tylko dla obu firm, ale także dla całego polskiego rynku programów lojalnościowych oraz uczestników programu PAYBACK, dla których zbieranie punktów oraz ich wymiana na zakupy lub nagrody będą teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Klienci marketów Kaufland mogą zbierać punkty PAYBACK we wszystkich placówkach sieci w Polsce i wykorzystywać je do realizacji zakupów, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. Punkty można też wymieniać na nagrody od PAYBACK. Dodatkowo, uczestnicy programu mają dostęp do specjalnych promocji i kuponów, które pozwalają na szybsze zbieranie punktów, a także do zniżek na wybrane produkty i usługi.

X