Jesteś tutaj

Advertisement

Paweł Musiał odchodzi z zarządu Eurocash

Paweł Musiał, członek zarządu Eurocash odpowiedzialny za rozwój sieci detalicznej, rezygnuje ze stanowiska z końcem lipca br.

Paweł Musiał pełni funkcję członka zarządu od 1 kwietnia br. Jest odpowiedzialny za rozwój sieci detalicznej Grupy Eurocash, czyli za rozwój Delikatesów Centrum. Jak zaznaczono w komunikacie: Rezygnacja nie wpłynie na zmianę strategii rozwoju Grupy Eurocash, która zakłada rozwój sieci detalicznej w oparciu o sklepy własne oraz franczyzowe. Integracja biznesu detalicznego i hurtowego w ramach Grupy Eurocash, jest jednym z kluczowych czynników umożliwiających dalszą poprawę pozycji konkurencyjnej klientów Grupy Eurocash, czyli niezależnych sklepów detalicznych w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Eurocash nabędzie 50% udziałów w spółkach należących do franczyzobiorcy, który prowadzi 47 sklepów franczyzowych w ramach sieci Delikatesy Centrum. Łączna sprzedaż tych podmiotów przekracza 270 mln zł.

Piwne Terytoria – pierwsze w Polsce kompleksowe rozwiązanie do sprzedaży piw rzemieślniczych w niezależnych sklepach spożywczych – są już obecne w 500 lokalizacjach. Do końca roku ich liczba wzrośnie jeszcze o około 200 placówek.

X