Jesteś tutaj

Otwarto 40. sklep sieci Al.Capone

Placówkę numer 40. otwarto w Kluczborku, przy ul. Jagiellońskiej 4i. Uroczyste otwarcie było huczniejsze niż zwykle. Na pierwszych klientów czekało Koło Fortuny z ogromną pulą nagród i słodki poczęstunek. Na miejscu dostępna była także pamiątkowa księga.

Franczyzobiorca Janusz Zborowski został przywitany w gronie „Specjalistów od alkoholu” przez Sławomira Skowrona, prezesa sieci Al.Capone. Sieć obecnie składa się 17 sklepów własnych oraz 23 franczyzowych. Działa na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego oraz opolskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowy, franczyzowy sklep sieci monopolowej Al.Capone został otwarty przy ul. Langiewicza 69. Będzie czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu. To już czwarty sklep należący do jednego franczyzobiorcy oraz szósta placówka Al.Capone w Rzeszowie.

Nowo otwarta placówka w Rzeszowie jest jednocześnie 5. sklepem sieci w tym mieście.  Nowy, franczyzowy sklep monopolowy został otwarty przy ul. Jagiellońskiej 7. Jest czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu.

X