Jesteś tutaj

Advertisement

Nowy model biznesowy PHUP Gniezno

Firma PHUP Gniezno istnieje na rynku od 30 lat, zajmując się handlem hurtowym produktami FMCG. Jest ona właścicielem sieci Sklep Polski. Swoją siecią dystrybucyjną obejmuje obszar całej Polski, po utworzeniu sklepów firma postanowiła rozwinąć nową formułę –Polski24.pl.

PHUP Gniezno w oparciu o 30-letnie doświadczenie w branży i stworzoną strukturę dystrybutorów tworzy sklep pod domeną Poslki24.pl. Na rynku od dawna funkcjonuje sieć Sklep Polski. Teraz firma chce dostarczać swoim klientom nowy model zakupowy. Na początku tego roku podjęto działania mające na celu wyniesienie branży FMCG na nowy, zdigitalizowany poziom. Wkrótce zostanie otworzony sklep internetowy dający możliwość zamówienia artykułów spożywczych online z dostawą do domu bądź wybranego partnerskiego punktu dystrybucji.

Technologia, o którą opiera się funkcjonowanie sklepu gwarantuje bezpieczeństwo, zaś transparentna współpraca z dostawcami oraz wspieranie polskich firm – pozytywny wizerunek sklepu i zaufanie konsumentów.

Sklep Polski24.pl będzie obsługiwał konsumentów z poziomu centralnej hurtowni oraz lokalnych sklepów detalicznych, które będą punktami odbioru oraz wysyłki również świeżych produktów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z dniem 1.06.2018 r  w PHUP Gniezno Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp. k., PHUP Gniezno Sp. z o.o. SKLEP POLSKI Sp.k. i PHUP Gniezno Sp. z o.o. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu.

Sklep Polski organizuje imprezę targowo-biesiadną, która odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na terenie Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska.

X