Jesteś tutaj

Nowy Dyrektor Generalny Chaty Polskiej

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Nowy Dyrektor Generalny  posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży FMCG, doskonale zna rynek zarówno hurtowy, detaliczny i producencki. Umiejętności zawodowe zdobywał w strukturach handlowych w międzynarodowych i polskich korporacjach, m.in. w Pepsico, Danone i Grupie Dystrybucyjnej PIK.

Grzegorz Górecki będzie odpowiadał za rozwój firmy Chata Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzisiaj na Inea Stadion w Poznaniu spotkają się detaliści z sieci franczyzowej Chata Polska, producenci oraz pracownicy Grupy MAR-OL. Główną atrakcją będzie turniej piłkarski „Liga Mistrzów” rozgrywany na zasadzie pucharowej. Finał odbędzie się na płycie głównej stadionu, na której swe mecze rozgrywa drużyna Lecha Poznań.

Po 4 miesiącach blisko 7 000 Klientów z Kartą Rodziny Dużej zrobiło zakupy w poznańskich sklepach Chaty Polskiej. Wprowadzona 18 marca br. Karta Rodziny Dużej objęła 26 sklepów Chaty Polskiej w Poznaniu. Najwięcej Posiadaczy Karty Rodziny Dużej skorzystało z 5% rabatu w sklepie Chaty Polskiej na os. Leśnym w Koziegłowach, przy ul. Strzeszyńskiej 63, na poznańskich Podolanach oraz w największym sklepie Chaty Polskiej na os. B. Chrobrego w Poznaniu.

X

Przeczytaj również