Jesteś tutaj

Nowy członek zarządu Lewiatan Holding

Rada Nadzorcza Lewiatan Holding S.A. powołała do zarządu spółki Roberta Rękasa, menadżera z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej. Odpowiedzialny jest za wdrażanie strategii Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w obszarze detalicznym oraz rozwój projektu category management w placówkach handlowych.

Robert Rękas od września 2013 r. zajmował stanowisko Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za dziewięć Spółek Regionalnych Lewiatana. Wcześniej związany był z Eurocash, gdzie pracował jako Regionalny Dyrektor Operacyjny oraz z Coca-Cola Hellenic Bottling Company. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Politechnice Rzeszowskiej. Robert Rękas objął stanowisko członka zarządu spółki od 1 lutego br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

14 września w sieci sklepów Lewiatan rozpoczęła się Wielka Loteria. Do wygrania ponad 100 tysięcy atrakcyjnych nagród, a nagroda główna to samochód Opel Mokka!

Do 10 lipca potrwa „Loteria samochodowa Lewiatana”. Do wygrania jest 6 atrakcyjnych samochodów marki Opel. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy zrobić zakupy za minimum 25 zł, w tym kupić co najmniej jeden produkt marki promocyjnej.

X