Jesteś tutaj

Nowe miejsca pracy w Żabce i Freshmarkecie

Żabka Polska otworzyła w październiku kolejnych 60 sklepów z logo Żabki i Freshmarketu. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kolejnych partnerów biznesowych, gotowych do podjęcia współpracy w charakterze ajenta sklepu. Firma zapewnia gotową do otwarcia placówkę handlową, logistykę, wsparcie marketingowe oraz IT. Ajenci są kompleksowo przygotowywani do prowadzenia sklepów otrzymują także pełne wsparcie po uruchomieniu placówki.

– Podstawowymi warunkami, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci to gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zdolność kierowania zespołem pracowników oraz umiejętność efektywnej komunikacji. Dodatkowym atutem branym pod uwagę podczas procesu rekrutacji jest także doświadczenie w handlu. – komentuje Artur Szymoniak, Dyrektor Departamentu Personalnego, Żabka Polska.

Ajenci poszukiwani są zarówno w mniejszych jak i większych miastach, między innymi w województwie pomorskim (Gdynia, Sopot, Rumia czy Władysławowo), śląskim (Gliwice, Katowice, Pszczyna), mazowieckim (Warszawa, Pruszków, Józefów).

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 31 maja potrwa wielka loteria dla uczestników programu lojalnościowego w sklepach Żabka i Freshmarket. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 13 samochodów marki Opel, 92 rowery Kross i 920 tabletów Lenovo. 

Hasło tegorocznego, 24. finału WOŚP to „Mierzymy wysoko”. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Żabka Polska już po raz siedemnasty gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W sklepach sieci od 4 do 10 stycznia stać będą puszki Fundacji WOŚP, do których wrzucać można datki na Orkiestrę i odbierać serduszka.

X