Jesteś tutaj

Advertisement

Nowe miejsca pracy w Żabce i Freshmarkecie

Żabka Polska otworzyła w październiku kolejnych 60 sklepów z logo Żabki i Freshmarketu. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kolejnych partnerów biznesowych, gotowych do podjęcia współpracy w charakterze ajenta sklepu. Firma zapewnia gotową do otwarcia placówkę handlową, logistykę, wsparcie marketingowe oraz IT. Ajenci są kompleksowo przygotowywani do prowadzenia sklepów otrzymują także pełne wsparcie po uruchomieniu placówki.

– Podstawowymi warunkami, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci to gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zdolność kierowania zespołem pracowników oraz umiejętność efektywnej komunikacji. Dodatkowym atutem branym pod uwagę podczas procesu rekrutacji jest także doświadczenie w handlu. – komentuje Artur Szymoniak, Dyrektor Departamentu Personalnego, Żabka Polska.

Ajenci poszukiwani są zarówno w mniejszych jak i większych miastach, między innymi w województwie pomorskim (Gdynia, Sopot, Rumia czy Władysławowo), śląskim (Gliwice, Katowice, Pszczyna), mazowieckim (Warszawa, Pruszków, Józefów).

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Do połowy lipca br. spółka Żabka Polska złoży wniosek do UOKiK o zgodę na przejęcie sieci sklepów Kefirek. Umowa inwestycyjna dotyczy kilkudziesięciu sklepów w Małopolsce, głównie w Krakowie. W przejętych placówkach powstaną sklepy Żabka i Freshmarket.

Od początku roku studenci studiów dualnych w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, odbywają  płatne staże w centrum logistycznym firmy Żabka Polska, właściciela sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Staż w centrum logistycznym Żabka Polska w Plewiskach to integralna część programu nauczania.

X