Jesteś tutaj

Netto rozszerzyło Półkę Zdrowia

Sklepy Netto rozszerzyły asortyment zdrowej żywności. To ukłon w stronę klientów chcących eliminować ze swojej diety gluten, cukier czy wybierają żywność ekologiczną. Na Półce Zdrowia zebrano wszystkie tego typu produkty i podzielono je na kategorie. Są one pooznaczane kolorami, co ma ułatwić robienie zakupów. Łącznie jest to ponad 140 pozycji.

Dodatkowo sieć wydała bezpłatny katalog zdrowych produktów znajdujących się w ofercie. Znajdą się w nim opisy artykułów oraz porady dietetyka. Ogólnopolska kampania promująca poszerzenie Półki Zdrowia ruszyła w styczniu. Reklamy pojawią się w ogólnopolskich mediach oraz na billboardach.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W czwartek, 10 lipca rozpocznie działalność nowy sklep sieci handlowej Netto. Placówka znajduje się w Człuchowie, przy Placu Wolności 1 i jest 324. sklepem tej sieci na polskim rynku.

Janusz Stroka objął nowe stanowisko 3 stycznia i tego dnia wraz z całym zespołem bierze odpowiedzialność za dalszy wzrost i rozwój formatu Netto w Polsce. Nowy dyrektor ma wieloletnie doświadczenie w handlu detalicznym, które zdobywał zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.  

X