Jesteś tutaj

Netto rozszerzyło Półkę Zdrowia

Sklepy Netto rozszerzyły asortyment zdrowej żywności. To ukłon w stronę klientów chcących eliminować ze swojej diety gluten, cukier czy wybierają żywność ekologiczną. Na Półce Zdrowia zebrano wszystkie tego typu produkty i podzielono je na kategorie. Są one pooznaczane kolorami, co ma ułatwić robienie zakupów. Łącznie jest to ponad 140 pozycji.

Dodatkowo sieć wydała bezpłatny katalog zdrowych produktów znajdujących się w ofercie. Znajdą się w nim opisy artykułów oraz porady dietetyka. Ogólnopolska kampania promująca poszerzenie Półki Zdrowia ruszyła w styczniu. Reklamy pojawią się w ogólnopolskich mediach oraz na billboardach.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jaja pochodzące od kur hodowanych w klatkach i nieodpowiednio karmionych wycofane zostaną ze sprzedaży do 2025 r., zapowiada sieć Netto. Jaja, tzw. „trójki” już teraz zastępowane są jajami od kur z wolnego wybiegu, chowu ściółkowego lub ekologicznego. 

Netto Polska z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, podobnie jak przed Świętami Wielkiej Nocy, postanowiło wesprzeć swoich pracowników dodatkowymi bonami na zakupy. W sumie w tym roku na ten cel firma przeznaczyła aż 3 miliony 800 tysięcy zł.

X