Jesteś tutaj

Netto rozszerzyło Półkę Zdrowia

Sklepy Netto rozszerzyły asortyment zdrowej żywności. To ukłon w stronę klientów chcących eliminować ze swojej diety gluten, cukier czy wybierają żywność ekologiczną. Na Półce Zdrowia zebrano wszystkie tego typu produkty i podzielono je na kategorie. Są one pooznaczane kolorami, co ma ułatwić robienie zakupów. Łącznie jest to ponad 140 pozycji.

Dodatkowo sieć wydała bezpłatny katalog zdrowych produktów znajdujących się w ofercie. Znajdą się w nim opisy artykułów oraz porady dietetyka. Ogólnopolska kampania promująca poszerzenie Półki Zdrowia ruszyła w styczniu. Reklamy pojawią się w ogólnopolskich mediach oraz na billboardach.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć handlowa Netto oferuje producentom pieczywa oraz mięsa i wędlin unikalne warunki – przedsiębiorcy, którzy chcą wydzierżawić stoiska w wybranych sklepach przez pierwszy kwartał zapłacą za najem symboliczne 50 złotych miesięcznie[i].

W Polsce marnuje się 9 mln ton żywności rocznie. Netto będzie wspierać każdą inicjatywę, której celem jest ograniczenie problemu wyrzucania jedzenia. Sieć przeprowadziła badania, aby poznać skalę i wymiar problemu na własnym przykładzie. 

X