Jesteś tutaj

Netto rozszerzyło Półkę Zdrowia

Sklepy Netto rozszerzyły asortyment zdrowej żywności. To ukłon w stronę klientów chcących eliminować ze swojej diety gluten, cukier czy wybierają żywność ekologiczną. Na Półce Zdrowia zebrano wszystkie tego typu produkty i podzielono je na kategorie. Są one pooznaczane kolorami, co ma ułatwić robienie zakupów. Łącznie jest to ponad 140 pozycji.

Dodatkowo sieć wydała bezpłatny katalog zdrowych produktów znajdujących się w ofercie. Znajdą się w nim opisy artykułów oraz porady dietetyka. Ogólnopolska kampania promująca poszerzenie Półki Zdrowia ruszyła w styczniu. Reklamy pojawią się w ogólnopolskich mediach oraz na billboardach.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć sklepów Netto po raz kolejny angażuje się w realizację zbiórki żywności „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska. Od 9 do 10 grudnia wszyscy, którzy chcą pomóc, będą mogli przekazać potrzebującym m.in. podstawowe artykuły spożywcze.

Sieć sklepów wielkopowierzchniowych Netto przeprowadza remonty i odświeża swoje sklepy, tak by podnieść komfort robienia zakupów klientom. W ubiegłym roku sieć odświeżyła 46 placówek w całej Polsce. Na pierwsze półrocze 2017 roku remonty przeprowadzone zostaną w ponad 60. punktach. 

X