Jesteś tutaj

Największy sklep sieci Lidl w Łodzi

20 listopada przy ul. Zakładowej 17 w Łodzi zostanie otwarty największy sklep sieci Lidl w tym mieście.

Z okazji otwarcia nowego obiektu zaplanowano festyn z wieloma atrakcjami. Wszyscy klienci będą mogli wziąć udział w kulinarnym show - degustacji potraw przygotowanych z produktów dostępnych w sklepach sieci Lidl. Ponadto barmani i bariści częstować będą aromatyczną kawą.

Największy obiekt sieci Lidl w Łodzi ma 1921 m2 całkowitej powierzchni. W sklepie zastosowano wiele nowoczesnych ekologicznych rozwiązań np. ogrzewanie w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25-30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Do dyspozycji naszych Klientów dostępnych będzie ponad 120 miejsc parkingowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po trzech latach intensywnych działań, prowadzonych w ramach innowacyjnego formatu łączącego edukację z rozrywką, Lidl Polska kończy kampanię „Pascal kontra Okrasa”. Projekt, który zmienił kulinarne oblicze Polski i wprowadził nową jakość na nasze stoły, pozostanie jedną z najbardziej efektywnych i skutecznych kampanii marketingowych na rynku.

Akcja w zakresie zdrowego odżywiania rozpocznie się 6 lutego br. Od tego dnia klienci, którzy zrobią zakupy powyżej 40 zł otrzymają Stikeez – gumowe figurki warzyw i owoców.

X

Przeczytaj również