Jesteś tutaj

Największy sklep sieci Lidl w Łodzi

20 listopada przy ul. Zakładowej 17 w Łodzi zostanie otwarty największy sklep sieci Lidl w tym mieście.

Z okazji otwarcia nowego obiektu zaplanowano festyn z wieloma atrakcjami. Wszyscy klienci będą mogli wziąć udział w kulinarnym show - degustacji potraw przygotowanych z produktów dostępnych w sklepach sieci Lidl. Ponadto barmani i bariści częstować będą aromatyczną kawą.

Największy obiekt sieci Lidl w Łodzi ma 1921 m2 całkowitej powierzchni. W sklepie zastosowano wiele nowoczesnych ekologicznych rozwiązań np. ogrzewanie w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25-30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Do dyspozycji naszych Klientów dostępnych będzie ponad 120 miejsc parkingowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wystartowała kolejna ogólnopolska kampania rekrutacyjna Lidla. Sieć poszukuje ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Głównym zadaniem sprzedawców jest uzyskanie większej lojalności i jeszcze głębszego zaangażowania klientów – takie wnioski formułują w raporcie specjaliści z firmy doradczej Deloitte. Wśród branż sektora FMCG w pierwszej dziesiątce największych detalistów znalazł się właściciel dyskontów Lidl i supermarketów Kaufland a także sieci handlowe: Carrefour, Aldi i Tesco. Firma Jeronimo Martins uplasowała się na 64 pozycji.  

X