Jesteś tutaj

Na dworcu kolejowym w Poznaniu powstała nowa Biedronka

Kolejny sklep należący do sieci Jeronimo Martins uruchomiono w Poznaniu. Nowa Biedronka zlokalizowana jest na dworcu kolejowym Poznań Główny. Sklep ma powierzchnię 420 mkw, wyposażony jest w 5 kas. Ze względu na lokalizację, w ofercie sklepu znajdują się produkty, które mogą być przydatne w podróży: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz rogale świętomarcińskie. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże soki czy dania gotowe do spożycia oraz w książki, które znajdą na specjalnym regale. Nowy sklep znajduje się na poziomie +2 dworca kolejowego. Klienci mają do niego dostęp z najwyższych poziomów parkingu centrum handlowego sąsiadującego z dworcem. Mogą skorzystać również z windy (bezpośrednio z peronu 1) lub schodów ruchomych. Nowa Biedronka zlokalizowana na poznańskim dworcu jest piątą w Polsce pod względem umiejscowienia po Krakowie Głównym, Warszawie Centralnej i Wschodniej i Wrocławiu Głównym. Sklepy działające na dworcach są dostosowywane pod względem wizualizacji do otoczenia, a poszczególne elementy aranżacji ich wnętrz oraz oznakowania są potwierdzane z właścicielem obiektów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Biedronka wystartowała z nową akcją pod hasłem „Dumni z naszych”, która stanowi preludium przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. W jej ramach klienci mogą nabyć przygotowany we współpracy z firmą Panini wyjątkowy album z ciekawymi informacjami na temat polskich piłkarzy i historii polskiego futbolu, a robiąc codzienne zakupy w Biedronce, zbierać naklejki do albumu i karty kolekcjonerskie.

Wczoraj został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę, która potrwa do 27 czerwca br. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogli wziąć udział w degustacji kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy i konkursy przy muzyce.

X

Przeczytaj również