Jesteś tutaj

Na dworcu kolejowym w Poznaniu powstała nowa Biedronka

Kolejny sklep należący do sieci Jeronimo Martins uruchomiono w Poznaniu. Nowa Biedronka zlokalizowana jest na dworcu kolejowym Poznań Główny. Sklep ma powierzchnię 420 mkw, wyposażony jest w 5 kas. Ze względu na lokalizację, w ofercie sklepu znajdują się produkty, które mogą być przydatne w podróży: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz rogale świętomarcińskie. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże soki czy dania gotowe do spożycia oraz w książki, które znajdą na specjalnym regale. Nowy sklep znajduje się na poziomie +2 dworca kolejowego. Klienci mają do niego dostęp z najwyższych poziomów parkingu centrum handlowego sąsiadującego z dworcem. Mogą skorzystać również z windy (bezpośrednio z peronu 1) lub schodów ruchomych. Nowa Biedronka zlokalizowana na poznańskim dworcu jest piątą w Polsce pod względem umiejscowienia po Krakowie Głównym, Warszawie Centralnej i Wschodniej i Wrocławiu Głównym. Sklepy działające na dworcach są dostosowywane pod względem wizualizacji do otoczenia, a poszczególne elementy aranżacji ich wnętrz oraz oznakowania są potwierdzane z właścicielem obiektów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, wprowadza zmiany w funkcjonowaniu swoich placówek. Dotyczą one m.in.: godzin otwarcia sklepów.

Biedronka intensywnie rozwija ofertę prasy drukowanej. Najchętniej kupowane na rynku gazety dostępne są już w 2245 sklepach sieci. W ofercie znaleźć można dzienniki ogólnopolskie, tygodniki opinii, magazyny poradnikowe i rozrywkowe, a w ponad 1840 placówkach także dzienniki regionalne.

X