Jesteś tutaj

Na dworcu kolejowym w Poznaniu powstała nowa Biedronka

Kolejny sklep należący do sieci Jeronimo Martins uruchomiono w Poznaniu. Nowa Biedronka zlokalizowana jest na dworcu kolejowym Poznań Główny. Sklep ma powierzchnię 420 mkw, wyposażony jest w 5 kas. Ze względu na lokalizację, w ofercie sklepu znajdują się produkty, które mogą być przydatne w podróży: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz rogale świętomarcińskie. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże soki czy dania gotowe do spożycia oraz w książki, które znajdą na specjalnym regale. Nowy sklep znajduje się na poziomie +2 dworca kolejowego. Klienci mają do niego dostęp z najwyższych poziomów parkingu centrum handlowego sąsiadującego z dworcem. Mogą skorzystać również z windy (bezpośrednio z peronu 1) lub schodów ruchomych. Nowa Biedronka zlokalizowana na poznańskim dworcu jest piątą w Polsce pod względem umiejscowienia po Krakowie Głównym, Warszawie Centralnej i Wschodniej i Wrocławiu Głównym. Sklepy działające na dworcach są dostosowywane pod względem wizualizacji do otoczenia, a poszczególne elementy aranżacji ich wnętrz oraz oznakowania są potwierdzane z właścicielem obiektów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Międzychodzie przy ul. Piłsudskiego 47 został otwarty po remoncie sklep Biedronka. Odnowiono również sklep przy ul. Kniaziewicza 32 w Słupsku. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Analitycy DM mBank  przedstawili prognozowane wyniki sieci sklepów Biedronka w III kwartale br. Ich zdaniem wynikom tym powinno pomagać utrzymujące się sprzyjające otoczenie makroekonomiczne, wyższa niż w II kwartale dynamika inflacji cen żywności oraz nieznaczne osłabienie notowania Euro do złotówki.

X

Przeczytaj również