Jesteś tutaj

Advertisement

Merlin.pl z nowymi punktami odbioru na Śląsku i w Krakowie

Sklep internetowy Merlin.pl kontynuuje ekspansję stacjonarnych punktów odbioru. Nowe lokalizacje udostępniono właśnie na Śląsku oraz w Krakowie w partnerskiej sieci sklepów Małpka Express. Obecnie klienci Merlin.pl mogą już bezpłatnie odbierać zakupy w niemal 150 punktach w całej Polsce.

Pierwsze stacjonarne punkty odbioru zamówień z Merlin.pl zostały udostępnione jesienią 2013 roku. Od tego czasu jeden z najdłużej istniejących na rynku e-sklepów rozwija dwie kategorie punktów – własne oraz we współpracy z Małpką Express, ogólnopolską siecią sklepów formatu convenience.

– Kolejny etap ekspansji objął województwo śląskie oraz Kraków. – To największe wdrożenie od czasu udostępnienia pierwszych lokalizacji odbioru stacjonarnego. Jednocześnie otworzyliśmy 45 nowych punktów w sklepach Małpka Express, z czego ponad 30 przypada na Śląsk, a pozostałe na Kraków – informuje Waldemar Rybarczyk, Dyrektor Pionu Operacyjnego Merlin.pl.

Mieszkańcy woj. śląskiego mogą już odbierać zakupy z e-sklepu m.in. w takich miastach, jak: Bytom, Częstochowa, Katowice, Ruda Śląska czy Dąbrowa Górnicza. Dodatkowo Merlin.pl udostępnił 10 nowych punktów odbioru w sklepach Małpka Express zlokalizowanych w samym Krakowie.

– Łącznie funkcjonuje już niemal 150 stacjonarnych punktów odbioru Merlin.pl – oprócz Śląska i Krakowa, z takiej możliwości korzystają głównie mieszkańcy woj. wielkopolskiego, łódzkiego czy mazowieckiego. Większość punktów jest zlokalizowana w partnerskiej sieci sklepów Małpka Express, jednak kupujący mogą również odwiedzać placówki własne Merlin.pl, prowadzone niezależnie: – Obecnie posiadamy 40 własnych punktów odbioru, w których dodatkowo prezentujemy wybraną ofertę sklepu internetowego. Klienci mogą na miejscu zapoznać się z nową ofertą wydawniczą, kupić najnowsze bestsellery książkowe, filmy, muzykę czy gry, a do tego bezpłatnie odebrać swoje zamówienie – dodaje Waldemar Rybarczyk.

Własne punkty odbioru Merlin.pl zlokalizowane są w centrach największych polskich miast, np. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi czy Trójmieście.

– Jeszcze przed końcem wakacji Merlin.pl planuje udostępnić kolejne punkty odbioru w sklepach sieci Małpka Express. Po Śląsku i Krakowie, w kolejce czekają województwa dolnośląskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie: – Stacjonarny odbiór zamówień jest już dostępny w co trzecim sklepie sieci Małpka Express. Wraz z otwieraniem przez nas kolejnych placówek w całej Polsce, coraz więcej klientów będzie mogło nie tylko zrobić szybkie, codzienne zakupy, ale również wygodnie i bezpłatnie odebrać zamówienie z jednego z największych sklepów internetowych. Do końca roku planujemy uruchomić 430 lokali – informuje Andrzej Buka, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Małpka S.A.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Małpka SA, operator sieci convenience Małpka Express, zacieśnia współpracę ze swoim partnerem z Grupy Handlowej Czerwona Torebka - Merlin.pl. Ruszyła promocja, dzięki której klienci Małpki Express za zakupy zrealizowane w sieci, otrzymają zniżki na wybrane produkty dostępne w sklepie internetowym.

UOKiK zgodził się na przejęcie przez Forteam Investments Limited kontroli nad spółką Małpka SA. Transakcja została wyceniona na ponad 360 mln zł.

X