Jesteś tutaj

Loteria Wielkanocna w Mili

22 marca w sieci sklepów Mila rusza Wielkanocna Loteria Zdrapkowa „Mila na Wyspach”. Nagrodami w zabawie są m.in. wycieczka o wartości 10 tys. zł, konsole, pralki, smartfony i bony do sklepów sieci Mila. Klienci, którzy chcą wziąć udział w loterii, po zrobieniu zakupów na kwotę min. 25 zł otrzymają konkursową zdrapkę. Pula nagród wynosi blisko 220 tys. zł.

Mila to sieć niemal 200 supermarketów działających na terenie całego kraju, która konsekwentnie poszerza swoją ofertę produktów świeżych, takich jak: wędliny i mięsa, warzywa i owoce, ciasta oraz pieczywo. Mila stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę, co podkreślać ma hasło sieci „Mila – Zakupy, aż miło”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Łodzi otwiera się kolejny supermarket, należący do sieci Mila. Oficjalnie swoją działalność rozpoczyna już w najbliższą środę, 3 czerwca 2015r. Nowa placówka w Łodzi to już 15-sty nowo otwarty sklep sieci Mila w tym roku. Obecnie spółka market-Detal posiada 181 sklepów na terenie całego kraju i planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach chcąc otwierać ponad 30 sklepów rocznie.

UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Eurocash kontroli nad właścicielem sieci sklepów Mila. Do wydania decyzji konieczne jest przeprowadzenie badania rynku. Dotychczas ustalono, że firmy konkurują ze sobą na 21 lokalnych rynkach.

X