Jesteś tutaj

Lidl otworzy nowe centrum dystrybucyjne

W marcu Lidl Polska otworzy w Bydgoskim Parku. Magazyn o powierzchni 45 tys. m2 i będzie zaopatrywał sklepy Lidl w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim – podaje wyborcza.biz.

Budynek jest ekologiczny. Zastosowano w nim odzysk ciepła z instalacji chłodniczej oraz instalację grzewczą podposadzkową na powierzchni ok. 33 tys. m2. Część chłodnicza hali o powierzchni ok. 12 tys. m2 wyposażona została w urządzenia, które wykorzystają właściwości fizyczne oraz chemiczne amoniaku. Przyjazne dla środowiska jest także rozwiązanie polegające na wykorzystaniu wód deszczowych do instalacji sanitarnych oraz nawadniania terenów zielonych.

Źródło; wyborcza.biz.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zadeklarowana kwota (na dzień 17 stycznia) zebrana podczas 25. Finału to już  62 418 767 zł. W zbiórkach uczestniczyło również wiele sklepów, na terenie których wolontariusze zbierali pieniądze, a także w akcję włączyły się inne firmy z branży FMCG, wspierając fundację.

Certyfikat Top Employer, który zdobył Lidl przyznawany jest pracodawcom o szczególnie rozwiniętej strategii HR i oferującym zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Sieć została również uznana najlepszym pracodawcą w Europie. Oba certyfikaty przyznaje międzynarodowy Instytut Top Employer z siedzibą w Amsterdamie i Düsseldorfie. 

X