Jesteś tutaj

Letnia promocja produktów do włosów w Hebe

Dzisiaj ruszyła promocja na wszystkie produkty do pielęgnacji włosów dostępne w sieci drogerii Hebe. Promocja potrwa do 11 lipca. W czasie jej trwania wszystkie produkty będzie można kupić z rabatem do 40%.

W ofercie znalazły się zarówno marki dostępne w Hebe na wyłączność, jak również marki popularne. W ofercie promocyjnej znajdziemy szampony, odżywki, maski oraz produkty do stylizacji. Ponadto każda osoba, która na produkty do pielęgnacji włosów objęte promocją wyda min. 30 zł, olejek do włosów może kupić za 1 grosz.

Kategoria: 

Podobne artykuły

6 lipca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Galerii Hosso w Świdwinie. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

31 sierpnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X

Przeczytaj również