Jesteś tutaj

Letnia promocja produktów do włosów w Hebe

Dzisiaj ruszyła promocja na wszystkie produkty do pielęgnacji włosów dostępne w sieci drogerii Hebe. Promocja potrwa do 11 lipca. W czasie jej trwania wszystkie produkty będzie można kupić z rabatem do 40%.

W ofercie znalazły się zarówno marki dostępne w Hebe na wyłączność, jak również marki popularne. W ofercie promocyjnej znajdziemy szampony, odżywki, maski oraz produkty do stylizacji. Ponadto każda osoba, która na produkty do pielęgnacji włosów objęte promocją wyda min. 30 zł, olejek do włosów może kupić za 1 grosz.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę, 26 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie drogerii sieci Hebe – w Centrum Handlowym Forum w Gdańsku. Jest to piąta drogeria sieci w tym mieście. Natomiast 29 maja otwarto pierwszą drogerię sieci w Radzyniu Podlaskim – w Parku Handlowym.

13 lutego miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe –przy ul. Zgorzeleckiej 12 w Bolesławcu. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. 

X