Jesteś tutaj

Kulinarne podróże w E.Leclerc

W E.Leclerc rusza akcja „Przepis na podróż”, której motywem przewodnim są produkty wywodzące się z kilku regionów świata. Promocyjna oferta będzie obowiązywała do 29 lipca.

Pod hasłem „Przepis na podróż” powstał cykl czterech katalogów E.Leclerc nawiązujących do sezonu wakacyjnego. W każdym z nich pojawiają się produkty związane z popularnymi regionami turystycznymi i kulinarnymi. W pierwszej gazetce obowiązującej od 3 do 14 lipca prezentowana jest kuchnia śródziemnomorska. Promocyjne ceny obejmują w tym okresie m.in. oliwy, makarony czy kawy. Klienci mają również okazję do zaopatrzenia się w garnki do gotowania makaronów oraz kawiarki. Tematem kolejnego katalogu będą Bałkany. W sklepach pojawią się więc promocje na pastę warzywną ajvar, bałkański nabiał oraz przyprawy z tego regionu. W drugiej połowie lipca w gazetkach E.Leclerc zaprezentowane zostaną natomiast produkty z Półwyspu Iberyjskiego oraz Azji. Katalogi promocyjne, obok prezentacji oferty, będą zawierały także tematyczne ciekawostki kulinarne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

E.Leclerc po raz kolejny organizuje Targi Produktów Spożywczych. Będzie to już trzecia odsłona tego wydarzenia, podczas którego swój asortyment zaprezentuje 160 wystawców z całej Polski.

Od 10 do 22 listopada E.Leclerc w Kielcach obchodzi swoje 9. urodziny. Z tej okazji, oprócz wyjątkowej, okolicznościowej oferty handlowej, hipermarket przygotował też urodzinowe licytacje, rabaty, konkursy z nagrodami i degustacje. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

X