Jesteś tutaj

Kulinarne podróże w E.Leclerc

W E.Leclerc rusza akcja „Przepis na podróż”, której motywem przewodnim są produkty wywodzące się z kilku regionów świata. Promocyjna oferta będzie obowiązywała do 29 lipca.

Pod hasłem „Przepis na podróż” powstał cykl czterech katalogów E.Leclerc nawiązujących do sezonu wakacyjnego. W każdym z nich pojawiają się produkty związane z popularnymi regionami turystycznymi i kulinarnymi. W pierwszej gazetce obowiązującej od 3 do 14 lipca prezentowana jest kuchnia śródziemnomorska. Promocyjne ceny obejmują w tym okresie m.in. oliwy, makarony czy kawy. Klienci mają również okazję do zaopatrzenia się w garnki do gotowania makaronów oraz kawiarki. Tematem kolejnego katalogu będą Bałkany. W sklepach pojawią się więc promocje na pastę warzywną ajvar, bałkański nabiał oraz przyprawy z tego regionu. W drugiej połowie lipca w gazetkach E.Leclerc zaprezentowane zostaną natomiast produkty z Półwyspu Iberyjskiego oraz Azji. Katalogi promocyjne, obok prezentacji oferty, będą zawierały także tematyczne ciekawostki kulinarne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Akcja „Następny posiłek czeka na wydanie” została zakończona. Sklepy E.Leclerc w całej Polsce zdobyły dla programu łącznie 100 tys. zł. Kwota ta zasili konto Polskiej Akcji Humanitarnej, a stamtąd trafi w postaci posiłków do głodnych dzieci w Polsce i Afryce.

Warszawski E.Leclerc z ul. Ciszewskiego 15 przygotował specjalną ofertę z myślą o najmłodszych klientach swojego sklepu. W dn. 5-11 czerwca dostępna tam będzie specjalna strefa dedykowana dzieciom. Tym samym ich święto potrwa w warszawskim sklepie o kilka dni dłużej.

X

Przeczytaj również