Jesteś tutaj

Kolejny POLOmarket zmodernizowany

Polska sieć supermarketów POLOmarket nie spoczęła na laurach i już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany.

- Od początku roku w różnym zakresie zmodernizowaliśmy już ponad 30 naszych sklepów. Zakres prac, jakie przeprowadzamy, jest bardzo szeroki, począwszy od wymiany wyposażenia, skończywszy na dużych przebudowach sal sprzedaży połączonych z wymianą elewacji. Konsekwentne unowocześnianie sieci jest jednym z głównych celów naszej strategii  – komentuje Bartosz Pietruszka, dyrektor operacyjny, członek zarządu w POLOmarkecie.

Podczas gruntownego miesięcznego remontu sala sprzedaży w Lwówku Śląskim została powiększona aż do 750 mkw. W obiekcie zastosowano nowoczesny system pozwalający na odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych i ogrzewanie wody oraz całego magazynu. Zmodernizowano wewnętrzną instalację elektryczną i wykonano nowy system wentylacji. Ponadto zadbano o doświetlenie parkingu. Sklep jest zgodny z obecnym systemem identyfikacji wizualnej sieci.

Otwarcie wyremontowanego sklepu odbędzie się 12 lipca. Tego dnia dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i kiełbas z grilla oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ostatnich tygodniach POLOmarket otworzył 4 nowe sklepy – w Łowiczu, Koronowie, Pyzdrach i Koszalinie. Jednocześnie, poza otwarciami nowych obiektów, sieć od początku roku zmodernizowała już ponad 60 swoich placówek.

Nowy, przestronny, jasny i komfortowy sklep sieci POLOmarket, mieszczący się przy ul. Chocimskiej 12 w Lesznie, 16 lutego otworzył swoje podwoje dla mieszkańców miasta. Dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje – m.in. konkurs, degustacje wędlin i hot-dogów, słodkie niespodzianki, a także ciekawe promocje. 

X