Jesteś tutaj

Kolejne zmiany szyldów sklepów Simply na Auchan

W maju i czerwcu br. Auchan zmienił kolejne szyldy na 2 sklepach Simply w Katowicach na Moje Auchan oraz na 5 sklepach na Auchan Supermarket: w Piastowie, Warszawie (przy ul. Meksykańskiej i ul. Św. Bonifacego), Katowicach-Panewnikach i Siemianowicach.

Sklep w Piastowie był trzecim sklepem Simply Market w Polsce, który zmienił swój szyld na Auchan Supermarket. Sklep może się pochwalić ofertą 8000 produktów, które podzielono na strefy według nowej, przyjaznej dla klientów kategoryzacji. Warte podkreślenia są przede wszystkim nowoczesne stoiska z produktami świeżymi: Targ Pieczywa, Targ Wędlin oraz wysokiej jakości warzywa i owoce. Piastów posiada ponad 200 produktów w gamie ze zdrową żywnością. Nowością jest także strefa produktów sezonowych oraz punkty usługowe: foto, ksero, bistro, a także możliwość zamówienia produktów on-line i/lub darmowy odbiór w sklepie zakupów zrobionych na auchandirect.pl.

Mieszkańcy stolicy mogą również cieszyć się z kolejnych sklepów Auchan Supermarket na Saskiej Kępie i na Sadybie. Sklep przy ul. Meksykańskiej przeszedł gruntowną przebudowę. Nowością w nim są: Targ Pieczywa z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, Targ Ryb i Owoców Morza oraz Targ Wędlin, a w nim gama produktów wędzonych metodami tradycyjnymi. W sumie na Saskiej Kępie klienci mogą wybierać spośród ponad 9000 produktów.

Auchan Supermarket przy ul. Św. Bonifacego  po metamorfozie ma w ofercie gamę o porównywalnej liczbie produktów, co sklep przy ul. Meksykańskiej. Dziesięć innowacyjnych kas z obsługą kasjerską oraz sześć kas samoobsługowych. W obu sklepach – podobnie jak w Piastowie – klient znajdzie nowe rozwiązania usługowe: punkt foto, ksero, zamówienia i bezkosztowy odbiór zakupów online, a na Meksykańskiej także bistro Ma Table.

Klienci z Katowic mają możliwość zakupów w dwóch nowych sklepach osiedlowych pod szyldem Moje Auchan (ul. Ligonia i ul. Szczecińska) oraz w Auchan Supermarket (ul. Panewnicka). Nowością w tych sklepach są dodatkowe usługi foto, Bistro Ma Table, Targ Pieczywa i Targ Wędlin oraz grill z możliwością zakupu gorącego kurczaka pieczonego na miejscu.

Klienci w Auchan Supermarket mają szeroki wybór spróbowania doskonałych produktów z działu Kuchni Świata, a także na Targu Pieczywa i Targu Wędlin, gdzie znajduje się tradycyjnie wędzone mięso, jak również pochodzące z hodowli bez użycia antybiotyków czy GMO.

Na koniec czerwca br. 12 sklepów powstało pod szyldem Moje Auchan i Auchan Supermarket. Do końca roku metamorfozy przejdzie kolejne 21 sklepów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć supermarketów SIMPLY zaprosiła swoich klientów – właścicieli psów nierasowych do udziału w konkursie fotograficznym „Mój kundelek – najpiękniejszy pies świata”.

W Warszawie na ulicy Światowida otwarty został Auchan Supermarket. Sklep stanowi kontynuację transformacji w stronę uspójniania i wprowadzania różnych formatów wokół jednej, spójnej marki Auchan.

X