Jesteś tutaj

Kaufland Gwiazdą Jakości Obsługi 2018

Kaufland został doceniony przez konsumentów za najwyższą jakość obsługi i uhonorowany prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018.

Nagroda stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu dbałości o klienta. Wyróżnienie przyznają sami klienci, najpierw poprzez głosowanie w prowadzonym przez cały rok badaniu. Na podstawie ich opinii wyłaniane są marki, które biorą udział w dodatkowym badaniu ankietowym. Nagrodzono firmy z różnych branż, które otrzymały najwyższe oceny konsumentów. Tworzą one grono najprzyjaźniejszych dla konsumentów firm w Polsce i są postrzegane jako organizacje godne zaufania, w których klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę.

Kaufland został uhonorowany tytułem Gwiazda Jakości Obsługi już po raz kolejny, sieć otrzymała wyróżnienie także w edycjach 2014 - 2017.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kaufland przygotował dla użytkowników programu PAYBACK specjalną akcję, w ramach której można kupować maskotki w promocyjnej cenie.

Wczoraj Kaufland otworzył w Sosnowcu nowy market. Powierzchnia sprzedaży w sosnowieckim markecie wynosi blisko 2000 m2.  Jest to 204. sklep sieci w Polsce.

X