Jesteś tutaj

Kaufland dołącza do grona partnerów PAYBACK

Już od czwartku, 26 kwietnia, klienci Kaufland będą mogli zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na zakupy lub na nagrody, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. To ważne wydarzenie nie tylko dla obu firm, ale także dla całego polskiego rynku programów lojalnościowych oraz uczestników programu PAYBACK, dla których zbieranie punktów oraz ich wymiana na zakupy lub nagrody będą teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze.

– Kaufland jest w oczach polskiego konsumenta jedną z najlepszych sieci spożywczych. Wyróżnia się pozytywnie doświadczeniem zakupowym oraz dbałością o klienta. Nasza współpraca wzbogaci propozycję Kauflandu dla klientów. Od pierwszego dnia mogą oni liczyć na atrakcyjne oferty oraz wykorzystywać punkty PAYBACK do oszczędzania na codziennych zakupach. Ponadto saldo punktów będzie aktualizowane w czasie rzeczywistym. Stworzy to wiele nowych możliwości angażowania klientów dzięki skutecznej integracji rozwiązań cyfrowych z działaniami prowadzonymi w sklepie, a konsumentom pozwoli łatwiej i przyjemniej korzystać z benefitów oferowanych przez Kaufland – powiedział Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska.

Dzięki współpracy z PAYBACK, Kaufland staje się jedyną siecią handlową w Polsce, która może zaoferować swoim klientom multipartnerski program lojalnościowy. W efekcie klienci Kauflandu będą mogli czerpać liczne korzyści, zarówno w marketach Kaufland, jak i w wybranych punktach blisko 300 partnerów programu. Dzięki programowi PAYBACK Kaufland będzie mógł podziękować swoim klientom za zaufanie, jakim nas codziennie obdarzają, umożliwić im jeszcze łatwiejsze i korzystniejsze zakupy oraz zapewnić wiele atrakcyjnych i spersonalizowanych ofert. Co ważne, posiadacze zarejestrowanej karty PAYBACK będą mogli wymieniać punkty na zakupy w marketach Kaufland – stwierdził Krzysztof Szponder, członek zarządu Kaufland Polska.

Od 26 kwietnia br. we wszystkich sklepach Kaufland w Polsce będą działały stoiska, przy których klienci będą mogli zarejestrować kartę PAYBACK, otrzymaną od kasjera przy płatności za zakupy. Uzyskają tam również wszelkie informacje na temat mechanizmu działania programu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kaufland przygotował dla użytkowników programu PAYBACK specjalną akcję, w ramach której można kupować maskotki w promocyjnej cenie.

6 czerwca 2018 r. ruszyła specjalna promocja dla użytkowników kart PAYBACK, w ramach której za zakupy na stacjach paliwowych BP oraz w marketach Kaufland będzie można otrzymać rabaty na paliwo oraz pakiety punktów promocyjnych PAYBACK. Akcja jest realizowana na 536 stacjach BP oraz w 206 sklepach Kaufland na terenie całego kraju.

X