Jesteś tutaj

Kampania Lewiatana w radio

Od 6 marca br. trwa trzecia tegoroczna część kampanii reklamowej Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w radio.

–   W okresie obowiązywania gazetki, a więc do środy 12 marca dodatkowo komunikować będziemy na antenach największych stacji radiowych produkty z oferty promocyjnej. W tym czasie zaplanowaliśmy łącznie 36 emisji naszych reklam na antenie Radia Zet oraz  11 emisji na antenach RMF FM oraz RMF Classic. Dopełnieniem kampanii będzie po 21 emisji na antenach aż 80 stacji lokalnych i regionalnych – mówi rzecznik prasowy.

Natomiast przed świętami wielkanocnymi przygotowana została  kampania telewizyjna. W okresie od 01 do 19 kwietnia br. powróci na anteny największych stacji telewizyjnych reklama „Do Lewiatana jeden krok…”

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polska Sieć Handlowa Lewiatan przygotowała dla swoich klientów nową szatę graficzną gazetek promocyjnych. To kolejna już zmiana w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, jakie wprowadziła sieć Lewiatan – w kwietniu uruchomiona została nowa odsłona strony internetowej www.lewiatan.pl.

1 grudnia cztery legendarne ciężarówki Coca-Cola wyruszają w ogólnopolską trasę. Do 20 grudnia odwiedzą aż 55 miast w naszym kraju. Klienci Lewiatana mogą wziąć udział w niezapomnianych atrakcjach przygotowanych w ramach akcji w takich miastach, jak: Sopot, Gdańsk, Kielce i Kraków. 

X