Jesteś tutaj

Kampania Lewiatana w radio

Od 6 marca br. trwa trzecia tegoroczna część kampanii reklamowej Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w radio.

–   W okresie obowiązywania gazetki, a więc do środy 12 marca dodatkowo komunikować będziemy na antenach największych stacji radiowych produkty z oferty promocyjnej. W tym czasie zaplanowaliśmy łącznie 36 emisji naszych reklam na antenie Radia Zet oraz  11 emisji na antenach RMF FM oraz RMF Classic. Dopełnieniem kampanii będzie po 21 emisji na antenach aż 80 stacji lokalnych i regionalnych – mówi rzecznik prasowy.

Natomiast przed świętami wielkanocnymi przygotowana została  kampania telewizyjna. W okresie od 01 do 19 kwietnia br. powróci na anteny największych stacji telewizyjnych reklama „Do Lewiatana jeden krok…”

Kategoria: 

Podobne artykuły

Eurocash złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na koncentrację w związku z planowanym nabyciem udziałów w spółce Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Lipnie. Spółka prowadzi 26 sklepów pod szyldem Lewiatan.

Do 13 lipca klienci sklepów Lewiatan na Śląsku mogą brać udział w konkursie sms’owym pod nazwą „Mundialowy szał”. Aby wziąć udział w losowaniu tabletów oraz maskotek Mistrzostw Świata w piłce nożnej wystarczy kupić jeden z produktów objętych promocją...

X

Przeczytaj również