Jesteś tutaj

Kampania „Bezpieczne lato” w Centrach Handlowych Auchan

Ceetrus Polska rozpoczął skierowaną do rodzin akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”, która odbędzie się w 17 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce. Od końca maja do lipca na dzieci odwiedzające galerie handlowe wraz z rodzicami czeka ponad 26 tysięcy kolorowych bezpłatnych opasek na rękę z miejscem do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów. Ceetrus Polska przykłada szczególną wagę do tego, by zarządzane przez firmę obiekty handlowe realizowały szereg działań z zakresu odpowiedzialności społecznej. Dlatego w Centrach Handlowych Auchan odbywa się szereg wydarzeń adresowanych do lokalnych społeczności, a same obiekty wyposażane są w usługi i udogodnienia, które służą mieszkańcom.

Z myślą o najmłodszych i ich rodzinach Ceetrus Polska jeszcze przed wakacjami przeprowadzi w kilkunastu centrach handlowych w całej Polsce akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. Ma ona na celu zwrócenie uwagi rodzinom na potencjalne niebezpieczeństwa w czasie wakacji oraz zapobieganie im. W trakcie akcji w 17 centrach handlowych pojawią się tematyczne stoiska, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli bezpłatnie otrzymać kolorowe opaski na rękę. Przydatny gadżet będzie można na miejscu oznakować danymi kontaktowymi do opiekuna, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w wypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki. Przy stoisku zostaną ustawione tablice prezentujące trudne sytuacje, jakie mogą spotkać najmłodszych podczas pobytu nad wodą, w górach, lesie oraz podczas poruszania się drogą.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Francuska sieć Auchan obecna jest na polskim rynku od prawie 20 lat. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 50 hipermarketów tej marki, a od 26 listopada do ich grona dołączył również Auchan w Centrum Handlowym Tulipan. W ofercie hipermarketu znajduje się ponad 50 000 produktów znanych marek oraz tych sygnowanych marką Auchan. Klienci mają więc szeroki wybór produktów spożywczych – począwszy od świeżego pieczywa, a skończywszy na daniach gotowych.

Trwa dzień wolontariatu się w hipermarketach Auchan i supermarketach Simply, które należą do Auchan Retail oraz w kanale handlu internetowego Auchan Direct.

X

Przeczytaj również