Jesteś tutaj

Jarmark bożonarodzeniowy w CH Tulipan

W dniach 2.12–21.12 w Centrum Handlowym Tulipan odbywa się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. To idealna okazja do zaprezentowania przeróżnych, świątecznych dekoracji oraz ekologicznych produktów żywnościowych.

Jarmark Bożonarodzeniowy to wydarzenie, które  na stałe zagościło w Tulipanie. Dzięki jarmarkom wszyscy odwiedzający centrum mogą zakupić świąteczne ozdoby czy smakołyki. Podczas tegorocznej odsłony będzie można uzupełnić swoje domowe spiżarnie o produkty pochodzące z różnych zakątków Polski. W trakcie grudniowego Jarmarku Klienci będą mieli okazje do zaopatrzenia się w: naturalne sery prosto z Białego Dunajca, kiełbasy i wędliny z Podlasia, chrzany i sosy, chleby na naturalnym zakwasie, wypiekane według staropolskiej receptury oraz miody z okolicznych pasiek. Nie zabraknie łakoci takich, jak: krówki, chałwa, żelki, sękacze i słodkie mrowiska.

Dla osób poszukujących niepowtarzalnych ozdób, których na próżno szukać w supermarketach, wystawcy przygotowali wyroby rękodzielnicze – własnoręcznie robione dekoracje do domu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 14 do 23 grudnia w Centrum Handlowym Tulipan odbywa się świąteczna akcja promocyjna. Odwiedzający Centrum mogą otrzymać bożonarodzeniowe drzewko za zakupy w Tulipanie.

Foto: materiały prasowe

Radosław Liberski, dotychczasowy dyrektor finansowy Lidl Polska od stycznia br. zasilił amerykański odział sieci. Objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora finansowego.

X