Jesteś tutaj

Jak korzystać z PAYBACK w sieci Kaufland?

Klienci marketów Kaufland mogą zbierać punkty PAYBACK we wszystkich placówkach sieci w Polsce i wykorzystywać je do realizacji zakupów, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. Punkty można też wymieniać na nagrody od PAYBACK. Dodatkowo, uczestnicy programu mają dostęp do specjalnych promocji i kuponów, które pozwalają na szybsze zbieranie punktów, a także do zniżek na wybrane produkty i usługi.

Aby dołączyć do programu PAYBACK w sklepach Kaufland, wystarczy wziąć od kasjera ulotkę z kartą, wypełnić zawarty w niej formularz rejestracyjny i wrzucić go do znajdującej się w sklepie urny PAYBACK. Zarejestrować można się także online za pośrednictwem strony PAYBACK.pl. Należy pamiętać, że tylko zarejestrowani uczestnicy programu mają możliwość odbierania nagród, dostęp do historii konta PAYBACK oraz innych funkcjonalności na stronie PAYBACK.pl i w aplikacji mobilnej. Rejestracja zapewnia także bezpieczeństwo w przypadku utraty karty – nie traci się wówczas posiadanych na koncie punktów. Aby pozyskać punkty PAYBACK, wystarczy okazać kartę kasjerowi podczas płatności za zakupy.

Od 26 kwietnia br. we wszystkich sklepach Kaufland w Polsce działają stoiska, przy których klienci mogą zarejestrować kartę PAYBACK, otrzymaną od kasjera przy płatności za zakupy. Uzyskają tam również wszelkie informacje na temat mechanizmu działania Programu.

Po zarejestrowaniu karty użytkownik nie musi zabierać jej ze sobą na każde zakupy. Wystarczy, że ma w telefonie zainstalowaną aplikację PAYBACK. Użytkownik dowiaduje się z niej o aktualnościach i okazjach, jakie przygotowali partnerzy PAYBACK oraz gdzie znajdują się najbliższe sklepy, w których można zbierać punkty. Może też na bieżąco sprawdzać stan swojego konta punktowego oraz historię dokonanych transakcji, jak również za jej pomocą wymieniać punkty na rabaty na kolejne zakupy. W aplikacji można sprawdzić numer karty, a także zaktualizować swoje dane osobowe. Aby aktywować aplikację wystarczy wejść na m.PAYBACK.pl lub do sklepu z aplikacjami na swoim telefonie, gdzie można pobrać ją za darmo. Aplikacja PAYBACK jest dostępna na platformy iOS i Android.

W ramach standardowego przelicznika za każde 3 zł wydane na zakupy w marketach Kaufland można otrzymać 1 punkt PAYBACK. Ponadto, już na start firmy przygotowały dla uczestników programu liczne promocje. Obecni użytkownicy otrzymają 200 punktów promocyjnych za pierwszą transakcję, a nowi – 200 punktów za transakcję i rejestrację. Punkty promocyjne mogą zdobyć też wszyscy, którzy zdecydują się wykorzystać punkty PAYBACK do realizacji zakupów w sklepach Kaufland – za każde wydane 1000 punktów PAYBACK otrzymają 200. Dodatkowe punkty będzie można dostać również za zakup wybranych, specjalnie oznaczonych produktów – informacje na ten temat będą zamieszczane w sklepach i gazetce Kaufland.

Klienci marketów Kaufland mogą też wymieniać punkty na vouchery u partnerów programu. Są one dostępne w sekcji nagród po zalogowaniu się na swoje konto przez PAYBACK.pl lub aplikację. Wybrany voucher zostaje wysłany na podany adres e-mail.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już od czwartku, 26 kwietnia, klienci Kaufland będą mogli zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na zakupy lub na nagrody, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. To ważne wydarzenie nie tylko dla obu firm, ale także dla całego polskiego rynku programów lojalnościowych oraz uczestników programu PAYBACK, dla których zbieranie punktów oraz ich wymiana na zakupy lub nagrody będą teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Kaufland przygotował dla użytkowników programu PAYBACK specjalną akcję, w ramach której można kupować maskotki w promocyjnej cenie.

X

Przeczytaj również