Jesteś tutaj

I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

18 listopada 2019 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre odbędzie się I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji. Kongres to prestiżowe wydarzenie, które skupi w jednym miejscu kadrę zarządzającą sektorów handlu, przetwórstwa i dystrybucji. W Kongresie weźmie udział 15 międzynarodowych sieci handlowych, których prezesi, jako prelegenci, wyznaczą strategiczne kierunki działania na najbliższe lata.

„Chcemy przedstawić strategiczne kierunki działania, dalszy rozwój sieci handlowych i przetwórstwa oraz wspólne dla obydwu sektorów wyzwania, jakimi są nowe technologie i transformacja cyfrowa, nowa generacja konsumenta, rozwój sektora FMCG i dalsze perspektywy współpracy” – mówi Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Przewodnicząca Rady Programowej Kongresu.

Udział najwyższego szczebla kadry zarządzającej będzie szansą na podzielenie się know-how, najlepszymi praktykami biznesowymi i określenie czynników sukcesu firm na polskim rynku. Podczas debaty poświęconej nowej generacji konsumenta, jego oczekiwaniom w dobie transformacji cyfrowej prelegenci odpowiedzą na pytania, jak wykorzystać potencjał nowych technologii, aby odnieść sukces rynkowy i wzbogacić doświadczenia zakupowe konsumenta. Uczestnicy sesji równoległych skupią się nad problematyką innowacji produktowych i usługowych w sferze handlu, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw i zaprezentują rozwiązania firm start-up. Kongres jest ważną inicjatywą służącą propagowaniu zrównoważonego rozwoju i rosnącym oczekiwaniom wobec liderów biznesu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ukazało się poręczne narzędzie służące do oceny oryginalności produktu i stanu technicznego palet w polu otwartym. Karta Oceny Palet -  składa się ona z kart zielonych dla palet EPAL i EUR/UIC i karty czerwonej wspólnej dla obu typów palet. Najnowsza wersja Kart powstała w wyniku współpracy przedstawicieli użytkowników palet zrzeszonych w ECR Polska – producentów żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej, sieci handlowych i operatorów logistycznych, Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Polskiego Komitetu Narodowego EPAL i Związku Producentów Europalet UIC.

W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się w Sopocie IX edycja Europejskiego Forum Nowych Idei pod hasłem #CoBędzieJutro? Jaka demokracja, jaki rynek, jaka Europa? W trzecim dniu EFNI miała miejsce debata poświęcona wpływowi technologii 5G na handel detaliczny, w której głos zabrała Prezes POHiD – Renata Juszkiewicz.

X