Jesteś tutaj

Hebe w Galerii Hosso w Świdwinie

6 lipca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Galerii Hosso w Świdwinie. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Klienci nowego sklepu Hebe przy ul. Wojska Polskiego w Świdwinie będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty – Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów do -40% taniej.  W ofercie promocyjnej znajdziemy szampony, odżywki, maski oraz produkty do stylizacji.   Każda osoba, która na produkty do pielęgnacji włosów objęte promocją wyda min. 30 zł, olejek do włosów będzie mogła kupić za 1 grosz. Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe w Świdwinie założyła kartę lojalnościową i zrobiła zakupy za minimum 50 zł, otrzymała przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

29 czerwca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – przy ul. Katowickiej w Dąbrowie Górniczej. To druga drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

7 maja miało miejsce oficjalne otwarcie drogerii sieci Hebe przy ul. Południowej 5 w Sulechowie. Jest to pierwszy sklep sieci w mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X