Jesteś tutaj

Hebe otwiera trzecią drogerię w Toruniu

Dnia 9 maja br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w centrum handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Jest to trzecia drogeria Hebe w tym mieście i 214. sklep sieci w Polsce.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Wszystkie zapachy od -30% do -60%”. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty wybranych marek można nabyć z 30% lub 40% rabatem.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj, 15 listopada miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe w szczecińskim Centrum Handlowym Galaxy. Z tej okazji Hebe przygotowało dla swoich klientów promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. 

31 stycznia br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii Hebe, przy ul. Warszawskiej 63 w Kozienicach. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Z okazji otwarcia Hebe przygotowało dla swoich klientów bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X