Jesteś tutaj

Grupa Chorten otwiera przed świętami nowe sklepy na Podlasiu

Delikatesy mięsne w centrum Białegostoku oraz duży market w Augustowie z szerokim wyborem świeżego mięsa i wędlin to dwie nowe placówki handlowe w Grupie Chorten, które będą miały otwarcia w okresie wzmożonych przedświątecznych zakupów. Obecnie w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten działa już ponad 1530 punktów partnerskich.

W czwartek 11 kwietnia nastąpi otwarcie delikatesów mięsnych przy ul. Pałacowej 4 w Białymstoku. W dniu otwarcia na klientów czekają specjalne promocje i degustacje.

– To dobra lokalizacja blisko przystanku autobusowego i dwóch siedzib urzędu miasta, gdzie można liczyć zarówno na stałych jak i tych okazjonalnych klientów. Dzięki współpracy z Grupą Chorten mogę otrzymać dobre warunki cenowe u producentów, a także mój sklep może zaoferować specjalne akcje lojalnościowe skierowane do konsumentów – mówi Agnieszka Kuźma, właścicielka delikatesów przy Pałacowej.

Z kolei w piątek 12 kwietnia zaplanowano oficjalne otwarcie pod szyldem Chortenu Supermarketu Wypusty w Augustowie. Wcześniej w obiekcie działała Stokrotka. W sklepie o ponad 300 mkw. sali sprzedaży jest kilkunastometrowa lada mięsna.

– Dobrze zaopatrzone stoiska mięsne są mocną stroną wielu sklepów Chorten, które mogą się w  ten sposób wyróżnić na tle dyskontów, gdzie nie ma tego typu produktów sprzedawanych na wagę. Odpowiednio dobrana oferta mięsno-wędliniarska to także magnes w dni poprzedzające niedziele z ograniczeniem handlu, podczas których klienci robią zakupy na cały weekend – podkreśla Mirosław Oleksiej, dyrektor sprzedaży kategorii świeżej w Grupie Chorten.

W obu otwieranych sklepach pierwsi klienci za większe zakupy mogą liczyć na prezent w postaci ekologicznych toreb.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od ponad dwóch lat Grupa Chorten rozwija się na terenie województwa łódzkiego, w tym czasie dołączyło do niej 130 polskich detalistów. Podczas specjalnej gali najlepiej współpracujące sklepy nagrodzono tytułem „Solidny Partner 2018”.

Nowy market Chorten w podbiałostockich Krupnikach (ponad 300 mkw. powierzchni) został otwarty w czwartek 4 października.

X