Jesteś tutaj

„Gotuję z Lewiatanem” – wyjątkowa książka kucharska!

12 listopada br. w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan rusza nowa akcja promocyjna, w której na klientów czekać będą wyjątkowe, interaktywne książki kucharskie pt. „Gotuję z Lewiatanem”.

Takiej książki na rynku jeszcze nie było. Jest to pierwsza tego typu książka kucharska, gdzie każdy przepis zawarty jest w tradycyjnej, drukowanej formie, opatrzonej apetycznym i rzeczywistym zdjęciem przygotowanej potrawy, a także filmem prezentującym sposób jej przygotowania. Wystarczy zeskanować smartfonem lub tabletem kod QR, aby przenieść się na kanał „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube.

Za każde zakupy dokonane w placówkach sieci Lewiatan za kwotę minimum 30 złotych klient otrzymuje naklejkę. Po zebraniu 10 naklejek na specjalnej karcie punktowej książkę „Gotuję z Lewiatanem” klienci mogą odebrać za jedyne 2,99 zł. Akcja trwać będzie od 12 listopada do 24 grudnia br. lub do wyczerpania puli książek w danym sklepie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 13 listopada potrwa kolejna loteria dla klientów sklepów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan – „Gotuj z Lewiatanem. Poczuj smak wygranej”. Każdy klient, który dokona zakupu za kwotę minimum 25 zł, w tym kupi co najmniej jeden produkt loteryjny wyróżniony specjalnym oznaczeniem może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Do 10 lipca potrwa „Loteria samochodowa Lewiatana”. Do wygrania jest 6 atrakcyjnych samochodów marki Opel. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy zrobić zakupy za minimum 25 zł, w tym kupić co najmniej jeden produkt marki promocyjnej.

X