Jesteś tutaj

Advertisement

Galeria nad Potokiem zmienia właściciela

Foto: BIK

Europrojekt Delta Saller Polbau zawarł umowę kupna Galerii nad Potokiem w Radomiu. Dotychczasowym właścicielem obiektu było Biuro Inwestycji Kapitałowych. Transakcja opiewa na kwotę ponad 24,6 mln zł netto.

Galeria Nad Potokiem działa w formie tzw. retail parku, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Obiekt oferuje łącznie niemal 5,2 tys. mkw. powierzchni handlowej na działce liczące 1,1 ha. Nowoczesny obiekt posiada dwie kondygnacje. W Galerii znajdują się sklepy znanych i popularnych sieci, wśród nich  m.in. Pepco, TEDi, drogeria Hebe, sieć z odzieżą KIK oraz Media Expert oferujący sprzęt RTV i AGD. Galeria handlowa została oddana do użytku w marcu 2018 r.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Rossmann planuje powiększyć swój zespół w otwartym tego roku Centrum Technologicznym na Teofilowie. Poszukujemy programistów z  doświadczeniem, ale także studentów chcących zdobywać doświadczenie poprzez łączenie  pracy z nauką na uczelni.

Coraz większa liczba inwestorów decyduje się na prowadzenie biznesu w formie franczyzy. W 2017 r. otworzono prawie 3 tys. nowych sklepów, a ich całkowita liczba dobiła do niemal 41 tys.

X