Jesteś tutaj

Galeria nad Potokiem zmienia właściciela

Foto: BIK

Europrojekt Delta Saller Polbau zawarł umowę kupna Galerii nad Potokiem w Radomiu. Dotychczasowym właścicielem obiektu było Biuro Inwestycji Kapitałowych. Transakcja opiewa na kwotę ponad 24,6 mln zł netto.

Galeria Nad Potokiem działa w formie tzw. retail parku, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Obiekt oferuje łącznie niemal 5,2 tys. mkw. powierzchni handlowej na działce liczące 1,1 ha. Nowoczesny obiekt posiada dwie kondygnacje. W Galerii znajdują się sklepy znanych i popularnych sieci, wśród nich  m.in. Pepco, TEDi, drogeria Hebe, sieć z odzieżą KIK oraz Media Expert oferujący sprzęt RTV i AGD. Galeria handlowa została oddana do użytku w marcu 2018 r.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

W  piątek, 16.12.2016 roku zostanie otwarty kolejny sklep sieci Drogerie Polskie. 

W sklepach E.Leclerc ruszyła akcja lojalnościowa „Zwierzęta Świata”. Wolfy, Raffy, Elly, Pingy i Tally to imiona maskotek, które będą jej głównymi bohaterami. W ramach kampanii klienci mogą także kolekcjonować naklejki ze zwierzętami z pięciu kontynentów w specjalnym albumie. Akcja potrwa do 7 kwietnia.

X