Jesteś tutaj

Fotorelacja „Poradnika Handlowca” z targów Anuga

Wczoraj w Kolonii zakończyły się odbywające się co dwa lata targi Anuga – jedne z największych targów spożywczych w Europie. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja „Poradnika Handlowca”.

Trwające w dniach 5-9 października targi Anuga to nie tylko jedna z największych tego typu imprez w Europie, ale także najważniejsza na świecie platforma biznesowa dla międzynarodowego przemysłu spożywczego. Nie mogło zatem zabraknąć tam redakcji „Poradnika Handlowca” oraz polskich wystawców, którzy tłumnie stawili się na targach. Poniżej znajdą Państwo pierwszą część naszej fotorelacji z targów Anuga, kolejne już niebawem.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 9 października w Kolonii zakończyły się odbywające się co dwa lata targi Anuga – jedne z największych targów spożywczych w Europie. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja „Poradnika Handlowca”.

Właściciel Biedronki uruchomi nową sieć delikatesów. Jeronimo Martins Polska, operator sieci Biedronka i Hebe, rozpocznie w najbliższym czasie realizację nowego konceptu sieci delikatesowej pod nową marką, wynika z informacji agencji ISBnews uzyskanych w dwóch niezależnych źródłach.

X