Jesteś tutaj

Advertisement

Forteam Investments nowym właścicielem Małpka S.A.

Małpka S.A., operator ogólnopolskiej sieci sklepów convenience Małpka Express, w dniu 8 maja 2015 r. została zakupiona przez spółkę Forteam Investments Limited. Nowy właściciel planuje rozwój usług dostępnych w punktach sieci.

Transakcja sprzedaży 100% akcji Małpka S.A. na rzecz Forteam Investments Limited doszła do skutku w wyniku spełnienia szeregu warunków zawartych w przedwstępnej umowie sprzedaży Małpka S.A. zawartej w grudniu ubiegłego roku.

Na pozytywną decyzję dotyczącą zakupu spółki przez Forteam Investments Limited wpłynęły obiecujące perspektywy rozwoju sieci convenience w Polsce. W najbliższym czasie zostanie przedstawiony nowy plan rozwoju spółki.

Sieć Małpka Express rozpoczęła działalność w marcu 2012 r. Obecnie posiada 316 sklepów w lokalizacjach „high streetowych”, w centrach miast, przy ruchliwych ulicach i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniu dzisiejszym w bezpośredniej rozmowie z Redakcją „Poradnika Handlowca” Janusz Lella potwierdził zmiany w zarządzie sieci Małpka.

Z danych FootFall Indeks Polska ukazujących  frekwencję w centrach handlowych wynika, że liczba klientów w obiektach w Polsce spadła w marcu o 3,1% w stosunku rocznym.

X