Jesteś tutaj

EUROSPAR w CH Lubostroń otwarty

W czwartek 5 lipca swoją działalność oficjalnie rozpoczął supermarket EUROSPAR, znajdujący się w krakowskim Centrum Handlowym Lubostroń. To już 21. sklep sieci SPAR Polska otwarty w stolicy Małopolski i kolejna w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, lokalizacja Piotra i Pawła przejęta przez sieć SPAR.

Supermarket został głównym operatorem spożywczym w galerii Lubostroń 15. Posiada 768 mkw. powierzchni sprzedażowej, zlokalizowany jest w sąsiedztwie młodych osiedli – Nowy Ruczaj i Osiedla Europejskiego, na których nadal widać rozwój oferty deweloperów. Nowo otwarty SPAR to pierwszy sklep pani Gabrieli, który należy do sieci franczyzowej SPAR Polska. – Cieszę się z otwarcia supermarketu w galerii – zainteresowanie otwarciem przerosło nasze oczekiwania... Do oferty wdrożyliśmy świeże wypieki, których brak w pobliżu, chcemy też zapewnić możliwość zakupu produktów dla osób będących na specjalnych dietach, wymagających specjalistycznej żywności. W sklepie dostępny jest także szeroki wybór świeżych ryb oraz wędlin. W ofercie można znaleźć także m.in. piwa z browaru z Krakowa. Taka dostępność produktów związana jest z polityką wspierania lokalności i jednoczenia społeczności w ramach strategii „Moja okolica, mój SPAR”. Lubostroń to część prężnej, rozwojowej dzielnicy, wciąż powstają nowe osiedla, przybywają nowi mieszkańcy i my będziemy się rozwijać razem z nimi – stwierdza franczyzobiorca SPAR.

SPAR Polska kontynuuje rozwój w okresie letnim – w ostatnim czasie otwarte zostały sklepy w Adamówce i Kożuchowie. Sieć nie zwalnia tempa podczas wakacji, dlatego zaplanowane są już kolejne otwarcia, m.in. w Łodzi, Bochni i Sosnowcu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sierpniu sieć Spar uruchomiła trzy nowe placówki, w tym sklep w formacie Eurospar.

Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać-Pol w rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że dziewięciu inwestorów jest zainteresowanych inwestycją w Bać-Pol oraz sieć Spar. Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br.

X