Jesteś tutaj

Dziewięciu inwestorów zainteresowanych Bać-Polem

Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać-Pol w rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że dziewięciu inwestorów jest zainteresowanych inwestycją w Bać-Pol oraz sieć Spar. Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br.

Według deklaracji prezesa, część spółek zainteresowanych inwestycją złożyła już oferty, reszta zrobi to do połowy stycznia.

W październiku 2018 r., również w Pulsie Biznesu, pojawiła się informacja dotycząca poszukiwania inwestora. Wówczas Leszek Bać przyznał, że preferuje inwestora, który zgodzi się na objęcie 49% akcji spółki. Nie wykluczał jednak innych wariantów transakcji, w zależności od atrakcyjności oferty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lokalne sklepy A&K zlokalizowane w Mielcu dołączyły od 1 lutego do sieci SPAR. Mieleckie markety A&K mają dobra lokalizację, bogaty asortyment i dotychczas generowały wysokie obroty. O tym, że dołączyły do franczyzy SPAR zadecydowała chęć dalszego podniesienia jakości oferty A&K.

Rozwiązania, które pomogły przetrwać trudny okres, korzyści wynikające z franczyzy czy nowe formy handlu hurtowego. To tylko niektóre tematy poruszane podczas rozmowy z Leszkiem Baciem, Prezesem Zarządu Bać-Pol.

X