Jesteś tutaj

Dynamiczny rozwój Delikatesów Premium

Jesień sprzyja kolejnym otwarciom Delikatesów Premium. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i każdy stara się rozpocząć działalność, jak najszybciej przed szczytem zakupowym. Delikatesy Premium sieci Nasz Sklep wchodzą w skład franczyzy liczącej już ponad 3600 placówek.

W  oddziale  Gdańsk otwarty został sklep w Wejcherowie. Ponownie otworzono również obiekt na terenie oddziału Łódź w miejscowości Białaczów. Został on uruchomiony w formacie Delikatesy Sezam i przeszedł całkowitą metamorfozę. Został przekształcony w obiekt samoobsługowy. Domeną sklepu są tradycyjne wypieki, gdyż  detalista prowadzi własną piekarnię i cukiernię.

W  oddziale  Kraków ruszyły aż trzy sklepy. Jako pierwsza  została otwarta placówka  w  formacie Delikatesy Premium w miejscowości Zator. Kolejna pod szyldem Delikatesów Sezam, w Dalechowicach. Sklep przeszedł remodeling z powiększeniem sali sprzedaży. Trzeci sklep to Delikatesy Premium, które znajdują się prawie w samym centrum Krakowa. 

Oddział Wrocław również nie daje o sobie zapomnieć. Tu ruszył, budowany od podstaw, sklep Delikatesy Premium w miejscowości Dytmarów.

Obiekty w tym formacie otworzono również w Łabunie, Hucie Krzeszowskiej i Szówsku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodellingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowano dużą dynamikę otwarć nowych sklepów. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys. sklepów franczyzowych.

W ostatnim miesiącu w sieci PSH NASZ SKLEP odbyło się szereg otwarć nowych placówek handlowych. NASZ SKLEP obecnie liczy 3543 placówki, razem z siecią LIVIO ponad 5700 placówek franczyz SPECJAŁ.

X