Jesteś tutaj

Dwa nowe otwarcia sklepów franczyzowych Auchan Supermarket

Dnia 14 listopada br. Auchan otworzyło dwa kolejne sklepy w ramach franczyzy pod logo Auchan Supermarket. Sklepy znajdują się w Józefosławiu i Brwinowie.

– Dwa kolejne otwarcia sklepów franczyzowych Auchan to kontynuacja naszej strategii  rozwoju w Polsce. Nasze plany zakładają otwarcie 300 sklepów franczyzowych w ciągu najbliższych 5 lat – mówi Stephane Delaunay, Dyrektor ds. Franczyzy Auchan Retail Polska.

Obydwa sklepy Auchan Supermarket w Józefosławiu i Brwinowie oferują gamę 15 tys. produktów  wyselekcjonowanych pod potrzeby lokalnego klienta .Sklepy o powierzchni handlowej 1100 mkw., proponują przede wszystkim produkty świeże i produkty BIO. Sklepy są usytuowane w galeriach handlowych odpowiednio MMG Józefosław (ul. Geodetów 23) i Galeria Brwinów (ul. Grodziska 46).

Kategoria: 

Podobne artykuły

13 sierpnia otwarto Auchan w Dąbrowie Górniczej w CH Pogoria. To drugi sklep w Polsce, który powstaje w wyniku integracji sieci Real przez Auchan, a 31 działający pod szyldem Auchan.

24 września nastąpi otwarcie hipermarketu Auchan Warszawa Ursynów. Będzie to już 22 sklep,  który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, i 49 działający pod szyldem Auchan w Polsce.

X