Jesteś tutaj

Druga drogeria Hebe w Dąbrowie Górniczej już otwarta

29 czerwca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – przy ul. Katowickiej w Dąbrowie Górniczej. To druga drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Klienci nowego sklepu Hebe przy ul. Katowickiej 1b w Dąbrowie Górniczej mogą skorzystać ze specjalnej oferty Cenowe Szaleństwo, w ramach której dostępnych jest kilkadziesiąt produktów w atrakcyjnych cenach. Akcja obowiązuje od 29 czerwca do 2 lipca br. lub do wyczerpania zapasów Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na stronie hebe.pl.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe w Dąbrowie Górniczej założyła kartę lojalnościową i zrobiła zakupy za minimum 50 zł, otrzymała przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon można zrealizować od 6 do 9 lipca br., przy zakupach za minimum 20 zł.

W Dąbrowie Górniczej funkcjonuje też drogeria, w Centrum Handlowym Pogoria, przy ul. Jana III Sobieskiego 6.

Kategoria: 

Podobne artykuły

6 lipca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Galerii Hosso w Świdwinie. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

31 sierpnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X

Przeczytaj również