Jesteś tutaj

Drogeria Jawa wita Gdynię

17 kwietnia 2019 r. Drogeria Jawa przywita mieszkańców Gdyni. Nowa placówka mieści się w Pasażu Handlowym CH BOSMAN przy ul. Bosmańskiej 45. W dniu otwarcia na klientów będą czekać promocje i konkursy.

Dla mieszkańców Gdyni sieć przygotowała specjalną ofertę promocyjną, która potrwa od 17 do 29 kwietnia –atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

W dniu otwarcia klienci będą mogli dokonać atrakcyjnych zakupów w niskich cenach. Ekspertki Piękna, wykonywać będą pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu oraz parafiny na dłonie. To doskonała okazja do poznania unikalnego konceptu Drogerii Jawa. Czekają konkursy, promocje gratisy i wiosenna odnowa dłoni i paznokci.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 56 sklepów w całej Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejna drogeria pod szyldem Jawa została otwarta 3 listopada. Mowy sklep znajduje się przy Szosie Chełmińskiej 176.  Niecały tydzień wcześniej, 28 października pod szyldem sieci zaczęła działać nowa drogeria w Lipnie przy ul. 3-go maja. 

31 marca br. w Bełchatowie została otwarta drogeria Jawa, zlokalizowana przy ulicy Czyżewskiego 1. Jest to czwarta firmowa Drogeria Jawa na terenie województwa łódzkiego. 

X