Jesteś tutaj

Advertisement

Delikatesy Centrum z płatnościami mobilnymi Android Pay

Delikatesy Centrum jako jedna z pierwszych sieci handlowych w Polsce umożliwiła swoim klientom korzystanie z wygodnych i bezpiecznych płatności mobilnych Android Pay. Dzięki współpracy z Google nowa usługa jest dostępna w zarządzanej przez Grupę Eurocash sieci franczyzowej, obejmującej ponad 1000 placówek na terenie całego kraju. Android Pay to aplikacja umożliwiająca łatwe, szybkie i przede wszystkim bezpieczne płatności bezgotówkowe za pomocą smartfona. Działa z urządzeniami wyposażonymi w technologię NFC z systemem operacyjnym Android w wersji KitKat 4.4 lub nowszej. Aby móc korzystać z płatności za pomocą Android Pay, wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację Android Pay ze sklepu Google Play, następnie przypisać do niej kartę kredytową lub debetową, która posłuży do realizacji płatności zbliżeniowych. Obecnie z Android Pay mogą korzystać osoby posiadające karty płatnicze Mastercard lub Visa wydane przez Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Bank Zachodni WBK. Niebawem lista banków umożliwiających płatności Android Pay ma się powiększyć. Aby zapłacić za zakupy za pomocą Android Pay, nie trzeba uruchamiać aplikacji, wystarczy jedynie wybudzić telefon, a następnie należy przyłożyć urządzenie do terminala zbliżeniowego. Realizacja płatności zostanie potwierdzona sygnałem dźwiękowym lub wibracją telefonu. Transakcje do 50 zł nie wymagają autoryzacji, a płatności powyżej tej kwoty będą wymagały potwierdzenia kodem PIN na terminalu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Paweł Musiał, członek zarządu Eurocash odpowiedzialny za rozwój sieci detalicznej, rezygnuje ze stanowiska z końcem lipca br.

Eurocash nabędzie 50% udziałów w spółkach należących do franczyzobiorcy, który prowadzi 47 sklepów franczyzowych w ramach sieci Delikatesy Centrum. Łączna sprzedaż tych podmiotów przekracza 270 mln zł.

X