Jesteś tutaj

Chata Polska: Sobotni Bieg dla Izy

27 września nad jeziorem Rusałka w Poznaniu odbył się „Bieg dla Izy”. „Poradnik Handlowca” był patronem medialnym tej imprezy.

– Od samego rana trwały przygotowania do szczytnego przedsięwzięcia jakim był Bieg dla naszej, chorej na nowotwór szpiku kostnego, koleżanki. Przybyły całe rodziny, a spotkanie rozpoczął bieg dzieci w kategoriach: chłopcy 200 m i dziewczynki 200 m, chłopcy 600 m i dziewczynki 600 m, chłopcy 800 m i dziewczynki 800 m oraz chłopcy 1500 m i dziewczynki 1500 m. Po odebraniu pakietu startowego w biegu na 5 i 10 km, większość uczestników wzięła udział w rozgrzewce przeprowadzonej przez trenera z Fabryki Formy. Przed biegiem wszystkich powitała Iza, która podziękowała za obecność, za rejestracje dawców, a biegaczom życzyła powodzenia – mówi Katarzyna Łazarowicz, PR i Marketing Manager Chata Polska.

Trasa prowadziła wokół jeziora, a tłumnie zgromadzeni kibice, dodawali otuchy na każdym kilometrze. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu wolontariuszy. Na mecie każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal i reklamówkę z niespodzianką. Około godz. 14:00 na scenie nagrody za najlepsze wyniki wręczali: Robert Siemiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Chaty Polskiej i Sylwester Maćkowiak, Dyrektor Zarządzający Chaty Polskiej, którzy również byli uczestnikami biegu. Na scenie nie zabrakło naszej Izy, która osobiście dziękowała Zwycięzcom.

– W biegu brali również udział przedstawiciele Drużyny Szpiku, którzy poza biegiem odpowiadali na nurtujące potencjalnych dawców pytania. Ideą spotkania było zachęcenie jak największej liczy osób do tego, aby zgłaszali się do banku dawców szpiku. Iza wciąż szuka genetycznego bliźniaka, a my wierzymy, że między innymi dzięki naszej akcji uda się go szybko znaleźć. Pamiętajmy, że przyłączając się do akcji możemy uratować życie innych – mówi Katarzyna Łazarowicz, PR i Marketing Manager Chata Polska.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

4 października br. Chata Polska premierą spektaklu „Łyżki i księżyc” młodzieżowego teatru „Odgrywane kapsle” i Wronieckiego Ośrodka Kultury we Wronkach zainaugurowała akcję wspierania lokalnych inicjatyw.

15 listopada Chata Polska otworzyła swój 37 sklep w Poznaniu o powierzchni 201 m2. Placówka mieści się przy ul. Złotowskiej 45. Z okazji otwarcia klienci mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz wygrać gwarantowaną nagrodę niespodziankę za zakupy powyżej 50 zł.

X