Jesteś tutaj

Centrum Handlowe Auchan Gliwice rozszerza ofertę lifestylową

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. W nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Gliwice działa na śląskim rynku od 2010 r. Klienci mogą korzystać z oferty ponad 40 sklepów z modą, obuwiem i dodatkami, księgarni, punktów usługowych, a także hipermarketu Auchan, marketu RTV EURO AGD oraz Leroy Merlin. Wiosną 2019 r. w sąsiedztwie centrum handlowego zostanie otwarte centrum wyprzedażowe Silesia Outlet.

– Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli korzystać ze zróżnicowanej oferty, zarówno pod względem asortymentu, jak i ceny. Cieszymy się, że portfolio najemców naszego obiektu powiększyło się o markę PEPCO – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gliwice.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu. Nowe wnętrza mają wyrażać hasło obiektu – „Zakupy, to Twój żywioł”.

Nowe marki dołączają do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska. Natomiast w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk została otwarta nowa kawiarnia i cukiernia Dom Czekolady.

X