Jesteś tutaj

Carrefour współwydawcą książki kucharskiej

„Z miłości do smaku” to tytuł książki poświęconej smakom, aromatom i gotowaniu, która ukaże się na przełomie marca i kwietnia. Czytelnicy znajdą w niej wskazówki od kucharzy i pasjonatów gotowania dotyczące odżywiania się, łączenia smaków, przepisów. Książka wydana będzie w dwóch wersjach językowych, polskiej i francuskiej. W książce zawarte będą również opisy, dzięki którym czytelnik polski lub francuski dowie się, jak wyglądają zwyczaje francuskiego i polskiego stołu. Porady dotyczące zdrowego odżywiania oraz ciekawostki związane ze zdrowiem zredagowali fachowcy z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska angażuje się w sponsoring kolejnych biegów maratońskich. We wrześniu wspierać będzie dwie imprezy – 33. PKO Wrocław Maraton oraz 37. PZU Maraton Warszawski. 

Data wydarzenia: 
2014-01-30

„Zdrowe jedzenie w mojej szkole" to wspólny projekt Carrefour Polska, Międzynarodowej Fundacji Carrefour i Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, realizowany w ramach strategii społecznej odpowiedzialności biznesu Carrefour. 

X