Jesteś tutaj

Carrefour rozszerza grono najemców w Galerii Głogów

Zmodernizowana Galeria Głogów, za której  komercjalizację odpowiada Carrefour Polska, rozszerzyła ofertę modową. W miniony wtorek do grona najemców obiektu dołączyła popularna marka odzieżowa H&M. Lokal, który zajął powierzchnię 1700 mkw., to pierwszy salon marki w mieście.

Klienci Galerii Głogów mogą już korzystać z bogatej oferty sklepu H&M, który otworzył się dla nich w Centrum we wtorek 22 maja. Pierwszy salon szwedzkiej marki w mieście zajął powierzchnię 1700 mkw. i zaoferował klientom galerii modną odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na sklepowych półkach znaleźć można również bogaty wybór kosmetyków, dodatków oraz akcesoriów do domu.

Niezwykle cieszy nas, że marka H&M zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z nami i otwarcie sklepu w kolejnej galerii handlowej należącej do sieci Carrefour. Oferta sklepu jest niezwykle popularna wśród klientów naszych obiektów, dlatego jesteśmy przekonani, że pierwszy w Głogowie sklep tej marki spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta – komentuje Ewa Karska, Dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska, otrzymał nominację do Komitetu Wykonawczego Grupy Carrefour, w którym będzie odpowiedzialny za rynek belgijski, polski i rumuński.

Z wyników badania „Dlaczego edukacja żywieniowa w Polsce jest potrzebna?”, które zostało przeprowadzone na zlecenie SGGW i sfinansowane przez Fundację Carrefour, wynika, że w regionie północno-wschodnim największa liczba dzieci ma prawidłową masę ciała. Badanie zrealizowano na potrzeby trzeciej edycji programu edukacyjno-badawczego „ABC Zdrowego Żywienia”.

X