Jesteś tutaj

Advertisement

Carrefour i Panattoni – druga wspólna inwestycja w Polsce Centralnej

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, wmurował kamień węgielny pod budowę największego centrum logistycznego firmy Carrefour Polska w naszym kraju. Będzie to obiekt o charakterze BTS i powierzchni ponad 63 600 mkw. Inwestycja powstaje w Polsce Centralnej, w Rawie Mazowieckiej. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane jest na koniec 2019 r.

Deweloper drugi raz z rzędu został wybrany przez Carrefour Polska, omnikanałową i wieloformatową sieć handlową, na dostarczanie nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt o metrażu ponad 63 600 tys. mkw. powstaje na ponad 20-hektarowej działce w Rawie Mazowieckiej. Część magazynowa zajmie 61 500 mkw. i zostanie podzielona na różne strefy, w tym temperaturowe. Biura i pomieszczenia socjalne zaplanowane zostały na 2100 mkw. Inwestycja w Rawie Mazowieckiej będzie trzecim centrum dystrybucyjnym w obecnym łańcuchu dostaw Carrefour Polska, z którego obsługiwane będą przez ID Logistics wszystkie formaty stacjonarne sieci w środkowej i wschodniej Polsce. Ukończenie całego obiektu przewidziane jest na IV kwartał 2019 r. z wcześniejszym dostępem najemcy już we wrześniu. Umowa najmu została podpisana na 10 lat.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska, właściciel i zarządca sieci centrów handlowych w Polsce, na drodze przetargu otwartego wybrał generalnego wykonawcę dla projektu „Sonata Park” w Sochaczewie. Została nim firma Mirbud SA posiadająca doświadczenie w realizacji podobnych inwestycji.

X