Jesteś tutaj

Biesiada handlowa w Rzeszowie

23 maja br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się kolejna plenerowa biesiada handlowa organizowana przez Specjał o/Rzeszów. Biesiada rozpoczęła się Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep oraz Zebraniem Franczyzobiorców Premium Nasz Sklep. Podczas biesiady swoją ofertę zaprezentowała rekordowa liczba wystawców, spośród których największe obroty odnotowali: Grupa Maspex, Tchibo, Agros Nova, Mlekpol Grajewo oraz Sobieski. Swoje stoisko miała również Fundacja Specjał, która specjalnie z tej okazji przygotowała pracę z licytacji, których dochód został przeznaczony na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Stoiska wystawiennicze odwiedziło setki osób. Tegoroczna edycja plenerowej imprezy handlowej to również rekordowy, najwyższy wygenerowany obrót w historii zorganizowanych do tej pory biesiad handlowych firmy.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Specjał nie zwalnia tempa. Na przełomie lutego i marca br. otworzono kolejny oddział sprzedaży hurtowej. Tym razem w Lublinie. Hala mieści się przy ul. Józefa Franczaka „Lalka” 18 w Panattoni Park.

W GK Specjał rusza Uniwersytet Przedsiębiorczości sieci Livio i Nasz Sklep. Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG.

X