Jesteś tutaj

Biedronka i Auchan zainteresowane przejęciem Piotra i Pawła

Jak informuje „Głos Wielkopolski”, powołując się na swoje źródła, w tym tygodniu zostanie poznany nowy właściciel sieci supermarketów Piotr i Paweł. Najbliżej przejęcia są portugalskie Jeronimo Martins oraz francuski Auchan.

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez poznański dziennik wyższą ofertę zaproponowało Jeronimo Martins. Zarząd spółki zamierza jeszcze w tym tygodniu ogłosić, kto zostanie inwestorem strategicznym.

Z przesłanego komunikatu wynika, że proces wyboru inwestora zaplanowany jest na okres do końca lipca bieżącego roku. W maju władze sieci otrzymały kilka wiążących oferty. W czerwcu prowadzą rozmowy dotyczące zamknięcia transakcji.

Źródło: Głos Wielkopolski

Kategoria: 

Podobne artykuły

15 maja w sklepach sieci ruszyła zbiórka wody dla szkół. Podczas akcji klienci są zapraszani do kupna wody sygnowanej logiem Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom". Zebraną wodę sieć przekaże dzieciom z okolicznych szkół. 

 5 września  2014 w Olsztynie, w nowo powstającej Galerii  Warmińskiej, sieć Piotr i Paweł otworzy swój kolejny supermarket.

X