Jesteś tutaj

Auchan wspiera elektromobilność

Klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mogą już korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych należącej do sieci GreenWay. Punkt ładowania znajduje się na parkingu i jest dostępny całą dobę. To piąte tego typu rozwiązanie zainstalowane w obiektach zarządzanych przez Immochan i 33 stacja w sieci GreenWay. 

Na terenie parkingu Parku Handlowego Auchan Bielany została uruchomiona stacja ładowania samochodów elektrycznych sieci GreenWay. Terminal umożliwia ładowanie pojazdów elektrycznych, zgodnych ze standardami CCS, CHAdeMO (ładowanie prądem stałym) oraz AC Type 2 (ładowanie prądem zmiennym). Z urządzenia mogą korzystać dwa pojazdy jednocześnie – jeden ładowany prądem stałym, drugi prądem zmiennym.

– Wielu klientów dojeżdża do nas samochodami, dlatego stale wprowadzamy nowe udogodnienia dla nich. Nasi goście mogą korzystać z około 2900 miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Cieszymy się, że możemy zaoferować zmotoryzowanym kolejne nowoczesne rozwiązanie, jakim jest ładowarka samochodów elektrycznych – powiedziała Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Immochan organizuje pierwszy międzynarodowy konkurs „Beyond Retail Challenge”, którego celem jest przekształcenie centrów handlowych w zrównoważone, inteligentne i tętniące życiem miejsca.

Blisko 200 spotkań w całej Polsce, ponad pół miliona rozdanych opasek odblaskowych, 100 tysięcy przejechanych kilometrów – to podsumowanie dotychczasowych edycji akcji społeczno-edukacyjnej „Odblaskowi.pl - Siła Bezpieczeństwa”, której od 2010 r. współorganizatorem są Centra Handlowe Auchan. Właśnie zakończyła się tegoroczna 8. już edycja wydarzenia kierowanego głównie do dzieci i rodziców, która ma na celu szerzenie prawidłowych nawyków na drodze. 

X