Jesteś tutaj

ALDI w Kaliszu ponownie otwarty

W piątek, 6 lipca nastąpiło ponowne otwarcie sklepu ALDI przy al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Sklep został przebudowany i zmodernizowany. W dniu otwarcia klienci skorzystali z promocji, degustacji oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu liczącego 1100 mkw., przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, zrewitalizowano tereny zielone, utworzono 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. Odświeżono też miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

W trakcie otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji. Mogli skorzystać z promocji cenowych, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymali upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiono specjalną strefę z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niemiecka sieć dyskontów Aldi inwestuje w remodeling swoich placówek, tak by dostosować je do międzynarodowych standardów konceptu wizualnego. W tym tygodniu na klientów czekają otwarcia trzech obiektów.

Aldi otworzyło nowy sklep mający około 240 mkw. Placówka w pomniejszonym formacie funkcjonuje na dworcu w szwajcarskiej Lozannie, jej głównym zadaniem jest obsługa podróżnych.

X